Nowe skrypty ręczne

A więc tak: do MailFactory dodałem kolejne skrypty ręczne, tym razem dla o2.pl i wp.pl. Poprawiłem też skrypt do zakładania day.az. Dodatkowo każdy ze skryptów ma naprawdę szczegółową instrukcję obsługi, co dokładnie kliknąć / wcisnąć, więc na pewno każdy poradzi sobie z zakładaniem kont 🙂 Screeny z obecnego wyglądu programu znajdują się poniżej:

Mimo, że instrukcja do zakładania kont o2.pl i wp.pl jest dość obszerna, to tak naprawdę zakładanie kont przebiega bardzo szybko – około 18s na jedno konto (od wciśnięcia przycisku ze skryptem, przez wypełnienie captchy, do ujrzenia napisu „Twoje konto zostało założone!”). Jest to spora różnica w porównaniu z zakładaniem kont bezpośrednio w MailFactory, gdzie systemy Google nie pozwalają rozwiązać captchy (chodzi o to klikanie kilka-naście/-dziesiąt razy w obrazki). W praktyce wygląda to tak:

 Na filmiku dobrze widać, że wystarczy rozwiązać jedną captchę. Oczywiście mój rekord 18s można pobić 🙂

Planuję utworzyć takie skrypty dla wszystkich kont, które są obecnie wykorzystywane w P2M.

Jednak w tym miejscu przypominam newsa, którego napisałem ponad 2 miesiące temu, gdy pojawił się wtedy problem z kontami (kliknij tu, aby przeczytać). Jak widać sytuacja się powtórzyła – brak osób chętnych do pomocy w pisaniu skryptów, w ogóle zero zainteresowania tematem ze strony władz serwisów P2M. Tak więc ta rozbudowana wersja MailFactory ze skryptami ręcznymi do zakładania konta będzie dostępna odpłatnie. Z ciekawości sprawdziłem sobie, ile na rynku programiści życzą sobie za napisanie takiego skryptu. I tak dla przykładu skrypt tylko do zakładania tylko jednego mail.ru kosztuje 30$ (około 113zł) – https://www.youtube.com/watch?v=1XLCcGtl2r4 Ja ceny jeszcze nie mam ustalonej, na pewno nie będzie tak wysoka jak w przykładzie, powiedzmy 50zł za program ze wszystkimi skryptami (zmieni się w zależności od poziomu trudności napisania pozostałych skryptów). Oczywiście wartość wszystkich tych skryptów jest o wiele większa, jednak ze względu na „znajomości” i sentyment do P2M podaję tak niską cenę. Pozostałe skrypty, o których wspomniałem będę pisał w wolnym czasie po pracy, nie wiem jak długo mi to zejdzie, ale na pewno poinformuję o tym w osobnym newsie. Proszę też nie wysyłać do mnie wiadomości, żebym udostępnił skrypty za darmo – mnóstwo czasu na ich napisanie poświęciłem, a myślę, że te „śmieszne” 50zł to dla dużych serwisów P2M naprawdę mały wydatek 😉