Licencja na skrypty ręczne

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, dostęp do skryptów ręcznych w MailFactory od dziś jest możliwy tylko dla osób, które wykupią licencję na dany skrypt.

Cena wynosi tylko 10zł/skrypt.

Zastrzegam sobie możliwość wysyłania skryptów tylko wybranym osobom (korzystającym od dłuższego czasu z programu MailExchange)!

Obecnie dostępne są skrypty do zakładania kont w serwisach day.az, o2.pl, onet.pl i wp.pl. W przyszłości obsługiwane będą też inne serwisy wykorzystywane w P2M (propozycje można zgłaszać przez formularz kontaktowy).

Przed zakupem warto przeczytać sobie instrukcję zakładania konta (jest obszerna, bo dokładanie wyjaśniłem krok po kroku co zrobić, żeby poprawnie założyć konto). Mimo tego konta zakłada się szybko, co pokazałem m.in. na tym filmiku.

Jak uzyskać dostęp do danego skryptu? Wystarczy wysłać do mnie wiadomość przez formularz kontaktowy, podając w treści wiadomości 2 rzeczy:
– konta do odblokowania,
– wygenerowany w programie MailFactory unikalny kod licencyjny (prawy dolny róg na poniższym screenie).

Zaznaczam, że serwisy pocztowe co jakiś czas mogą zmieniać formularze rejestracyjne do zakładania u nich kont, co wiąże się z tym, że dany skrypt może przestać działać. Użytkownik, który wykupił licencję na dany skrypt nie będzie musiał wykupywać jej drugi raz, lecz nie daję gwarancji na szybką przebudowę skryptu, aby działała poprawnie z ewentualnym, nowym formularzem.

W razie pytań zawsze można skontaktować się ze mną m.in. przez formularz kontaktowy, dostępny na stronie.